Zanęta Profess Standard Uniwersalna 2kg Zobacz większe

Zanęta Profess Standard Uniwersalna 2kg

239

Nowy produkt

Zanęta Uniwersalna:
charakteryzuje się lekko słodkim smakiem, średnią granulacją oraz ziołowo-waniliowo-miodowym zapachem. Zawiera składnik przyspieszający trawienie i pobudzający ryby do żerowania.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zanęty standard to zestaw co najmniej dziesięciu składników połączonych ze sobą w ściśle określonych proporcjach w celu uzyskania jak najlepszych właściwości wabiących. Skomponowane są na bazie wysokiej jakości pieczywa, słodkiej kukurydzy, orzecha, makuchów, słonecznika, wyrobów cukierniczych i składników wysokobiałkowych  oraz nasion oleistych. Aromatyzowane są głównie mieszankami ziołowymi z dodatkiem wanilii. Kompozycje aromatyczne, jak również stopień granulacji zanęt zostały dostosowane do preferencji poszczególnych gatunków ryb.

Dzięki swym właściwościom, a także zawartości betainy i wzmacniaczy, bardzo szybko pobudzają ryby do intensywnego żerowania i przez długi czas utrzymują je w nęconym obszarze. W zanętach serii standard znajdują się cząsteczki „fluo” oraz aktywator, który przyśpiesza przemianę materii i opróżnianie przewodu pokarmowego, wzmacniając apetyt.

Zanęta Uniwersalna:
charakteryzuje się lekko słodkim smakiem, średnią granulacją oraz ziołowo-waniliowo-miodowym zapachem. Zawiera składnik przyspieszający trawienie i pobudzający ryby do żerowania. Jej uniwersalny skład daje się bardzo łatwo modyfikować poprzez dodanie któregoś z dodatków zanętowych PROFESS, a przez to dostosować do specyfiki łowiska. Sprawdza się nawet w najtrudniejszych łowiskach. Wyjątkowo skutecznie przez cały sezon wędkarski.